KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 8227061
nr 822 7061
Pastell
kvinnoporträtt, oidentifierad konstnär, signerad, 1922, 65x45, fuktskadad
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 29 april 2013
kl 20:05:11
26/4 19:33:52
300 kr
29/4 19:17:14